Technologie výroby

Kalkulace předběžné ceny pergoly

Máte zájem o hliníkovou pergolu? Rádi pro Vás zpracujeme cenovou nabídku, nás kalkulační program dokáže předběžně spočítat cenu pergoly s ohledem na vyložení a šířku u zdi. Důležité však je v poptávce uvést rozměry šířky a vyložení (hloubka od domu) a maximální možnou výšku vzhledem k vaší stavbě. Standardní podchozí výška se stanovuje 2,2 m, minimální sklon 5° (cca. 9 cm/metr). Maximální výšku tedy spočítáte: 2,2 m + 0,15 m (výška vaznice) + hloubka x 9 cm.

Snimek-2014-02-12 v 9.07.48

Náhled kalkulace

Zaměření místa pro montáž pergoly

Před vlastní výrobou a montáží samozřejmě vše pečlivě zaměřujeme nivelačními lasery, pergola je tedy dokonale rovná, každá stojina má svou vlastní délku, pokud není podklad rovný. Následuje výkres, přesné nacenění a poté odsouhlasení a výroba.

IMG_0349

Přesné zaměření laserem

IMG_0354

Pečlivě zaměříme všechny důležité rozměry

 

Konstrukce altánu či pergoly

Zcela hotovou stavebnici z hliníku sešroubujeme na místě. Všechny montážní profily a kolejnice jsou připravené. Bíle lakovaná hliníková konstrukce – práškovým lakem bude mnoho let jako nová a nebude vyžadovat údržbu (také Vám můžeme nabídnout barvu dle vzorníku RAL). Standartně dodáváme bez příplatku barvy bílá RAL 9010 nebo eloxovaný hliník (obdoba RAL 9006)

Střecha – kompletní

Kompletní střecha z polykarbonátu, či skla je instalována do předmonotvaných zvláště širokých profilů nalakovaných na bílo. I výběžek střešní desky na předním okraji a okraje střechy na bočních stěnách jsou kryty estetickými hliníkovými profily lakovanými na bílo.

DSCN3080

Polykarbonátová střecha se systémovými lištami

004935-719

Utěsňovací lišta pro zamezení průvanu

Líbí se Vám naše realizace? Zadejte poptávku a získáte vynikající řešení přímo pro Vás! Preferujeme individuální přístup.

Výroba a montáž hliníkových pergol, které vydrží klidně 30 let. Montujeme v České Budějovice, Tábor, Benešov, Praha