Hliníkový altán „Zimní zahrada“ se stíněním

Hliníkový altán s kompletní realizací stínící techniky je nyní postaven pro dalšího spokojeného zákazníka. Díky spolupráci se zavedenými dodavateli dokážeme dodat hliníkovou pergolu či altán včetně stínící techniky – markýzy, rolety, žaluzie, plissé apod. U této pergoly jsme poprvé dodali vše najednou. Hliníkový altán nebo také zvaný „Zimní zahrada“ bez PTM je pro ty z Vás, kteří hledáte dlouhodobé řešení Vašeho pohodlí.

U této realizace jsme také instalovali ventilační okénko, které můžete vidět na fotografiích. Toto je velice praktické pro stálé větrání v létě.

Tato „zimní zahrada“ je určena pro prodloužení léta díky skleníkovému efektu. V zimních měsících je neobyvatelná, pokud v ní netemperujete. Rychle ztrácí teplo.

Pro zajímavost – stavba tohoto altánu zabrala pouze dva dny. První den postavena konstrukce s obvodovým zasklením a druhý den namontována stínící technika. Betonovou desku a základy připravil zákazník svépomocí.

Hliníková pergola či altán do Karáska je Vaše výhra.

Fotografie:

Video:

Líbí se Vám naše realizace? Zadejte poptávku a získáte vynikající řešení přímo pro Vás! Preferujeme individuální přístup.