Hliníková pergola se speciálním kotvením Praha

Hliníková pergola se skleněnou střechou – sklo Connex 4.4.2 čiré. Konstrukce v zakázkové barvě RAL odstín hnědé, dle vzorníku  RAL Classic. Speciální kotvení na stropní vazníky umožnily usazení konstukce pod hranou / okapem / a tím jsme využili výrazný přesah střechy. Přesným měřením jsou stojiny na vybudované zíďce tam, kde jsme chtěli společně se zákazníkem. A suché odpočinkové posezení je na světě. Samotná markýza neplnila všechna očekávání klienta.   © RK

Tato hliníková pergola se pyšní skleněnou střechou s čirým sklem Connex 4.4.2. Konstrukce zakázkově nalakována do RAL odstínu hnědé dle vzorníku RAL Classic. Speciální kotvení na stropní vazníky umožnilo usadit konstrkuci přesně pod hranu (okap) a tím jsme využili výrazný přesah střechy.

Díky měření laserovou technikou jsou stojiny na vybudované zíďce tam, kde jsme je spolu se zákazníkem chtěli. Zákazník má nyní suché posezení, které mu původní markýza neplnila. Chcete také bydlet lépe? Napište nám.

 

Líbí se Vám naše realizace? Zadejte poptávku a získáte vynikající řešení přímo pro Vás! Preferujeme individuální přístup.